google

محصولات فروشگاه

شایعه مسلمان شدن روآن اتکینسون (مستر بین)

داستان مسلمان شدن روآن اتکینسون (مستر بین)


بعد از اینشتین، مایکل جکسون، ناجیه جولی (آنجلینا جولی سابق!)، پاریس هیلتون و بیل گیتس، این بار نوبت به روآن اتکینسون (مستر بین) رسیده تا شایعه‌سازان به زور شهادتین را بر زبانش جاری کنند. این داستان‌ها در بعضی موارد واقعا طنز و مضحک هستند که فکرش را هم نمی‌کردم که احتیاج به نوشتن درباره‌ی آن‌ها باشد.

اما گاهی کار از شبکه‌های اجتماعی گذشته و خبرگزاری‌ها هم این داستان‌ها را جدی گرفته و پوشش می‌دهند. در این موارد به قصد رسوا کردن این خبر گذاری ها هم که شده به بررسی شایعه میپردازم.

داستان مسلمان شدن مستر بین را در این رسانه ها بخوانید: ایسنا ، طبق معمول باشگاه خبرنگاران ، شبکه خبر و بسیاری دیگر که با یک جستجو دیده خواهند شد.

اما داستان مسلمان شدن مستر بین از چه قرار است؟

به ادامه مطلب بروید


ظاهراً همه چیز از اینجا شروع شده است.

که علی‌رغم تیتر و محتوایش، به عنوان منبعی برای اثبات مسلمان شدن مستربین استفاده می‌شود! ظاهراً بسیاری از کاربران مسلمان اینترنت به شدت از فقر زبان انگلیسی رنج می‌برند. 


در همین مطلب که به آن استناد می‌کنند آمده:

چیزی که این ادعا را مضحک می‌کند، این است که روآن اتکینسون همواره در خط مقدم مبارزه با قوانین ضد توهین به مقدسات در بریتانیا قرار داشته است.

مطلبی در همین رابطه هم در تلگراف و Israellycool منتشر شده که در اینها نیز به تکذیب این ادعا و توضیح چگونگی شکل گرفتن این شایعه پرداخته اند.

جالب اینجاست که بعد از همه‌گیر شدن این شایعه، در صفحه‌ی ویکی پدیای روآن اتکینسون اضافه کرده بودند که "او در تاریخ 30 سپتامبر 2013 به اسلام تغییر دین داد." و به عنوان منبع به همین سایت Israellycool داده بودند که موجب تعجب نویسنده‌ی آن شده بود!در آخر سایت مذکور با مدیر برنامه‌های اتکینسون تماس گرفته، و تکذیبیه او را منتشر کرد تا پایانی بر شایعات باشد. source


ادامه مطلب
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic