google

محصولات فروشگاه

10 نکته برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس بهتر

10 نکته برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس بهتر

امروزه وبلاگ نویسی و داشتن یک مکان برای نوشتن در مورد فکرها و ایده ها به یکی از جنبه های مهم زندگی افراد با هر سلیقه ای تبدیل شده است. وبلاگ نویسی مانند یک تلفن عمل می کند که می تواند فریاد و صدای یک فرد را از طریق نوشتارها به عرض جهانیان برساند.

اکنون میلیون ها وبلاگ بر روی وب فعالیت می کنند که هر کدام، جنبه ای از موضوعات عمومی تا تخصصی را پوشش می دهند و سعی دارند تا با توجه به تخصص خود در هر حیطه ای به آن توجه کرده و افکار و ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

اما واقعا چقدر از این افراد در وبلاگ نویسی خود جدی هستند و چند درصد آنها وبلاگ هایی بروز و آپدیت شده دارند؟ برای برخی از افراد وبلاگ نویسی صرفا یک نوع سرگرمی می باشد و عمدتا هدفی از این کار ندارند ، اما برای برخی دیگر وبلاگ نویسی یعنی زندگی و از آن به عنوان یک شغل با پذیرفتن مسئولیت یاد می کنند.

چیزی که در این بین مهم به نظر می رسد این است که وبلاگ نویسی را به عنوان یک کار و علاقه شخصی باید در نظر گرفت و مطمئنا اگر بتوان وبلاگی متفاوت و تخصصی را راه انداخت به شهرت و اعتباری در بین شمار زیادی از کاربران می توان دست یافت !

بنابراین امروز را به بررسی و معرفی نکاتی برای اینکه چگونه می توانید یک وبلاگ نویس بهتری شوید، قرار داده ام و می توانید با توجه به این نکات وبلاگ نویسی خود را در جهت پیشبرد هدف های خود دنبال کنید.

 به ادامه مطلب برویدادامه مطلب

چگونه از مکانی بی آب جان سالم به در ببریم

چگونه از مکانی بی آب جان سالم به در ببریم

تا به حال شده در دشت کویر گیر بیفتید و آب قمقمه تان هم رو به پایان باشد؟ اگر چنین شده و اکنون این مطلب را می خوانید، خیلی خوش شانس بوده اید. اما اگر چنین شرایطی را تجربه نکرده اید حتماً به ادامه مطلب بروید که چند راه کار آزموده برای تان داریم تا درصورت گرفتار آمدن در این وضع، بتوانید از آن زنده بیرون بیایید و داستانش را با افتخار برای دوستان تان تعریف کنید.

به ادامه مطلب برویدادامه مطلب

مقابله با استرس بی مورد

مقابله با استرس بی مورد

اینکه همه ما گاهی دچار استرس می شویم اجتناب ناپذیر است. در حقیقت استرس٬ عکس العمل طبیعی بدن در شرایطی است که باید سریع تر عمل کنیم و از تمام نیروی فکری و جسمی خود استفاده کنیم. ولی همین نیروی محرک اگر زیادتر از حد لازم باشد٬ ما را از حرکت باز می دارد. چرا که ناخودآگاه ما به مغز آلارم می دهد که موقعیتی که در آن قرار گرفته ایم از توانمان خارج است و وقت کنار کشیدن و فرار است. در نتیجه استرس بیش از حد ما را فلج می کند و به مرور زمان آسیب های روانی و جسمی ایجاد می نماید.

برای همین سعی کردم چند راه حل برای مدیریت استرس پیدا کنم و بعد از نوشتن این پست تا مدتی عمل کنم و ببینم تا چه حد مفید هستند. پیشنهاد میکنم شما هم این نکات را بخوانید...


به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب

مکان هایی که واقعا وجود دارند

مکان هایی که واقعا وجود دارند


کره زمین، خانه ما، سرزمین شگفتی ها و زیبایی هاست. جغرافیای متفاوت، فصل های گوناگون و جاذبه های طبیعی زیبا ، جلوه های بدیعی را در سرتاسر جهان پدید آورده است .

در ادامه نگاهی داریم به جاهایی که در دنیا شاید تصورش را هم نمی کردید که وجود داشته باشند . برخی از انها کاملا طبیعی هستند مثل دریاچه صورتی رنگ در سنگال و برخی با کمک انسان شکل گرفته اند، مثل تونل گل های ارکیده در ژاپن.


به ادامه مطلب برویدادامه مطلب

بازی‌های کامپیوتری باعث جوان تر شدن ذهن می‌شود

بازی‌های کامپیوتری باعث جوان تر شدن ذهن می‌شود

همه‌ی ما راجع به تاثیرات فراگیر و مخرب بازی‌های کامپیوتری نظیر سندرم پیترپن (علائم عدم تمایل فرد به بزرگ شدن و پذیرش مسئولیت) و بعضا خشونت بیش از حدی که بعضی از این بازی‌ها در پی دارند کم و بیش چیزهایی شنیده‌ایم. اما اکنون اثبات شده که نقش بازی‌های کامپیوتری درجوان نگه داشتن ذهن، درست همانند شعاری است که نینتندو در مورد مجموعه بازی‌های Brain Age داده بود: «این بازی‌ها از پیر شدن مغز جلوگیری می‌کنند».

به ادامه مطلب برویدادامه مطلب

وحشتناک‌تر از مرگ «سنگ شدن»

وحشتناک‌تر از مرگ «سنگ شدن»


زنده بودن و پویا بودن در تضاد مطلق با جمود و تغییرناپذیر بودن است، از همین روست که در افسانه‌ها و باورها و در ژرفای ترس‌های نهادینه شده در ذهن‌های ما، چیزی هولناک‌تر از مردن هم وجود دارد!

بله! بیشتر جوامع و مذهب‌ها به واسطه اعتقاد به روح، زندگی در جهان دیگر یا تناسخ، نیستی مرگ را کم‌رنگ می‌کنند و حتی مادی‌گراها هم کمابیش با چیزهای عرفانی، سعی می‌کنند با واقعیت مرگ کنار بیایند.

چیز وحشتناک‌تر از «مرگ» چیست؟ «سنگ شدن»!


به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب

شایعه مسلمان شدن روآن اتکینسون (مستر بین)

داستان مسلمان شدن روآن اتکینسون (مستر بین)


بعد از اینشتین، مایکل جکسون، ناجیه جولی (آنجلینا جولی سابق!)، پاریس هیلتون و بیل گیتس، این بار نوبت به روآن اتکینسون (مستر بین) رسیده تا شایعه‌سازان به زور شهادتین را بر زبانش جاری کنند. این داستان‌ها در بعضی موارد واقعا طنز و مضحک هستند که فکرش را هم نمی‌کردم که احتیاج به نوشتن درباره‌ی آن‌ها باشد.

اما گاهی کار از شبکه‌های اجتماعی گذشته و خبرگزاری‌ها هم این داستان‌ها را جدی گرفته و پوشش می‌دهند. در این موارد به قصد رسوا کردن این خبر گذاری ها هم که شده به بررسی شایعه میپردازم.

داستان مسلمان شدن مستر بین را در این رسانه ها بخوانید: ایسنا ، طبق معمول باشگاه خبرنگاران ، شبکه خبر و بسیاری دیگر که با یک جستجو دیده خواهند شد.

اما داستان مسلمان شدن مستر بین از چه قرار است؟

به ادامه مطلب برویدادامه مطلب

همه چیز درباره خبرخوان Ino‌reader

گام به گام با خبرخوان Ino‌reader

تا کنون از فیدخوانی زیاد گفته ام و همیشه توصیه کرده ام که با فیدخوانی در وبسایت ها و وبلاگ ها سیر کنید.
من بسیاری از فیدخوان ها را امتحان کرده و هراز گاهی به همه شان سر میزنم تا تغییراتشان را بررسی کنم. ولی با این همه اینو ریدر را بهترین انتخاب می دانم و همیشه راجع به آن مطلب می گذارم.
خب در این پست باز هم سراغ Inoreader میرویم و با راهنمایی گام به گام و تصویری استفاده از این خبرخوان را آموزش میدهم.

 لطفا به ادامه مطلب بروید
 


ادامه مطلب


تعداد کل صفحات: 3 123


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic